Uludağ, Ağaoğlu My Mountain 1453 konuklarını ağırladı

0
83
Uludağ Ağaoğlu-My-Mountain
+100%-

BURSA- Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinden biri olan Uludağ’da, ikinci oteli ‘Ağaoğlu My Mountain’ı 28 Ekim’de 1453 Ağaoğlu projesinden daire alanlar için açtı.

agaoglu-my-mountain-9agaoglu-my-mountain-2 agaoglu-my-mountain-4 agaoglu-my-mountain-5 agaoglu-my-mountain-12  ‘Ağaoğlu My Mountain’ adıyla açılan, Uludağ’da Ağaoğlu My Resort Oteli’nin ardından 2010 yılında ikinci oteller bölgesinde bulunan Kar Tanesi Oteli’ni satın alan ve otelin fiziki yapısını bozmadan iç mimarisini yeniden düzenleyen Ali Ağaoğlu, 300 yatak kapasiteli yeni tesisini 28 Ekim’de hizmete açtı.
agaoglu-my-mountain-7agaoglu-my-mountain-8Ağaoğlu Otelleri Satış Müdürü Seher Baysal ikinci otelin Avrupa’nın en iyi dağ otelleri arasında yer aldığını belirterek”Uludağ’da kış sezonu gelmeden erken açılış yaptık. Uludağ’ın her dönemde güzellikleri yaşanır. Kar yağdığı zaman ise imkanlar daha çoktur. Kayak pisti ikinci otelimizin hemen yanında bulunuyor. Kayaksever konuklarımız için büyük kolaylık olacak. Ağaoğlu My Resort ve Ağaoğlu My Mountain’de misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız” dedi.

agaoglu-my-mountain-13Uludağ’daki l’inci Otellerbölgesi’nde 5 kayak pisti bulunan Ağaoğlu, ikinci bölgedeki kayak pistinin ise yüzde 22’sine sahip bulunuyor.

Save

Save

Save

Save

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.