UFTAA’nın ’50’ci Altın Yılı’nı prontoMICE DMC düzenliyor

0
139
Uftaa 50.Yıl Kongresi için Türsab'ta imzalar atıldı
+100%-

İSTANBUL- Dünya Seyahat Acenteleri Federasyonu İstanbul’da 25-26 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Hilton Bosphorus Hotel’de yapılacak UFTAA 50’inci Altın Yıl Jübile Kongresi prontoMICE DMC tarafından organize ediliyor.
Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, Türk Hava Yolları ve TÜRSAB’ın destekleriyle düzenlenen UFTAA 50’inci Altın Yıl Jübile Kongresi dünyanın turizmcilerini İstanbul’da toplayacak.

200’E YAKıN DELEGE BEKLENIYOR

Dünyada 60 farklı ülkeden yaklaşık 15 bin üyesi bulunan UFTAA, seyahat endüstrisinin önemli çatı örgütlerinden biri olarak kabul ediliyor. İstanbul Hilton Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilecek kongreye 200’ye yakın uluslararası delegenin katılması bekleniyor

ali-onaran-uftaaALI ONARAN: GURUR VEREN KONGRE

Kongrenin Türkiye’nin sıkıntılı döneminde önemli bir tanıtım fırsatı olduğunu belirten Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, “UFTAA gibi büyük bir meslek örgütünün 50. Yıl Jübilesini İstanbul’da yapıyor olmak hem şehrimizi yeniden dünyanın vitrinine taşımak hem de güvenli şehir imajını tazelemek açısından önemli. Öte yandan prontoMICE DMC’nin böyle bir etkinliği üstlenmiş olması bizler için de gurur verici” dedi

uftaa2

UFTAA BAŞKANı SUNIL KUMAR: DÜNYAYA SAKİN ISTANBUL’U SUNACAĞıZ

UFTAA Başkanı Sunil Kumar bu organizasyonla dünyaya İstanbul’da her şeyin normal olduğu mesajını vereceklerini söyledi. Kumar, “İnsanları İstanbul’a gelmeleri konusunda cesaretlendirmeye çalışıyoruz. Dünyanın Türkiye’de ve İstanbul’da normal bir hayatın devam ettiğini bilmesi lazım” diye konuştu.
İki gün sürecek organizasyonda forumlar, B2B görüşmeler ve çeşitli toplantılar düzenlenecek; Altın Jübile Ödül Töreni yapılacak. Kongre ve etkinlikleri Türkiye’den de çok sayıda turizmcinin takip etmesi bekleniyor.

PRONTOMICE DMC HAKKıNDA

prontoMICE DMC, 1993’te Prontotour Grup’a bağlı olarak kuruldu. Prontotour Group olarak bugüne kadar gerçekleştirilen binlerce etkinlik yaptı. prontoMICE DMC, etkinlik yönetimi ve iletişiminden incentive programlarına, konferans çözümlerinden iş amaçlı seyahat organizasyonlarına kadar farklı alanlarda tam kapsamlı ürün ve çözümler sunuyor.

– See more at: http://www.turkiyeturizm.com/news_detail.php?id=52017#sthash.ANsKw8jP.dpuf

Save

Save

Save

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.