Turizmin uluslararası buluşma noktası EMITT’e Rusya’dan katılım

0
74
Emitt Müdürü Hacer Aydın
+100%-

İSTANBUL-Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan 21. Uluslararası turizmmarket.net/tag/dogu-akdeniz/" >Doğu Akdeniz Turizm ve turizmmarket.net/tag/seyahat-fuari/" >Seyahat Fuarı – turizmmarket.net/tag/emitt/" >EMITT, 26 – 29 Ocak 2017’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 80 ülkeden 5.000 kurum ve kuruluşu bir araya getirecek olan turizmmarket.net/tag/emitt/" >EMITT 2017, T.C turizmmarket.net/tag/kultur-ve-turizm-bakanligi/" >Kültür ve Turizm Bakanlığı, turizmmarket.net/tag/istanbul-buyuksehir-belediyesi/" >İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda, turizmmarket.net/tag/kosgeb/" >KOSGEB’in desteğiyle ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TYD) iş ortaklığında düzenlenecek. Fuar bu yıl, 60.000 ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor.

21. kez düzenlenecek olan turizmmarket.net/tag/emitt/" >EMITT Turizm Fuarı’nda bu yıl da Yurtdışı Alım Heyeti (Hosted Buyer) Programı düzenlenecek. Sektör temsilcilerine uluslararası alanda, yeni satın alma, iş geliştirme, yeni iş ve işbirliği fırsatları yaratılması amacıyla düzenlenen programa, şimdiden turizmmarket.net/tag/azerbaycan/" >Azerbaycan, turizmmarket.net/tag/birlesik-arap-emirlikleri/" >Birleşik Arap Emirlikleri, turizmmarket.net/tag/filipinler/" >Filipinler, turizmmarket.net/tag/guney-afrika/" >Güney Afrika, turizmmarket.net/tag/hindistan/" >Hindistan, turizmmarket.net/tag/ispanya/" >İspanya, turizmmarket.net/tag/italya/" >İtalya, turizmmarket.net/tag/kuveyt/" >Kuveyt, turizmmarket.net/tag/lubnan/" >Lübnan, turizmmarket.net/tag/makedonya/" >Makedonya, turizmmarket.net/tag/portekiz/" >Portekiz, turizmmarket.net/tag/rusya-federasyonu/" >Rusya Federasyonu, turizmmarket.net/tag/su/" >Suudi Arabistan, turizmmarket.net/tag/tayland/" >Tayland, Ürdün ve Yunanistan’ın aralarında bulunduğu 60 ülke başvuruda bulundu.

Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuarlar düzenleyen turizmmarket.net/tag/ite-turkey/" >ITE Turkey bünyesinde yer alan EUF – E Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen Uluslararası turizmmarket.net/tag/dogu-akdeniz/" >Doğu Akdeniz Turizm ve turizmmarket.net/tag/seyahat-fuari/" >Seyahat Fuarı – turizmmarket.net/tag/emitt/" >EMITT; 26 – 29 Ocak 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. T.C turizmmarket.net/tag/kultur-ve-turizm-bakanligi/" >Kültür ve Turizm Bakanlığı, turizmmarket.net/tag/istanbul-buyuksehir-belediyesi/" >İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda, turizmmarket.net/tag/kosgeb/" >KOSGEB’in desteğiyle ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TYD) iş ortaklığında düzenlenen fuara dünyanın dört bir tarafından başvurular hızla devam ediyor. turizmmarket.net/tag/emitt/" >EMITT 2017’ye 80 ülkeden 5.000 kurum ve kuruluş ile 60.000 ziyaretçi katılması hedefleniyor.

turizmmarket.net/wp-content/uploads/2016/10/hacer-aydin.jpg" alt="hacer-aydin" width="1280" height="700" srcset="http://www.turizmmarket.net/wp-content/uploads/2016/10/hacer-aydin.jpg 1280w, http://www.turizmmarket.net/wp-content/uploads/2016/10/hacer-aydin-600x328.jpg 600w, http://www.turizmmarket.net/wp-content/uploads/2016/10/hacer-aydin-300x164.jpg 300w, http://www.turizmmarket.net/wp-content/uploads/2016/10/hacer-aydin-768x420.jpg 768w, http://www.turizmmarket.net/wp-content/uploads/2016/10/hacer-aydin-1024x560.jpg 1024w, http://www.turizmmarket.net/wp-content/uploads/2016/10/hacer-aydin-696x381.jpg 696w, http://www.turizmmarket.net/wp-content/uploads/2016/10/hacer-aydin-1068x584.jpg 1068w" sizes="(max-width: 1280px) 100vw, 1280px" />Turizm sektörü temsilcilerine uluslararası alanda iş geliştirme, yeni satın alma, yeni iş ve işbirliği fırsatları yaratılması amacıyla Yurtdışı Alım Heyeti (Hosted Buyer) Programı’na gösterilen yoğun ilgiden memnun olduklarını belirten turizmmarket.net/tag/ite-turkey/" >ITE Turkey Turizm & Seyahat & Moda Grup Direktörü Hacer Aydın: “turizmmarket.net/tag/emitt/" >EMITT Turizm Fuarı’nda bu yıl da Yurtdışı Alım Heyeti (Hosted Buyer )Programı’nı düzenliyoruz. Bu yıl programımızı TravelShop Turkey işbirliğiyle gerçekleştireceğiz. Program kapsamında fuara katılım için şimdiden 60 ülkeden başvuru aldık. Yoğun başvuru aldığımız ülkeler arasında Rusya da bulunuyor. Fuara kadar da Rusya’dan bu programa katılmak isteyen firmaların sayısında artış olacağını ön görüyoruz. Rusya’nın yanı sıra turizmmarket.net/tag/azerbaycan/" >Azerbaycan, turizmmarket.net/tag/birlesik-arap-emirlikleri/" >Birleşik Arap Emirlikleri, turizmmarket.net/tag/filipinler/" >Filipinler, turizmmarket.net/tag/guney-afrika/" >Güney Afrika, turizmmarket.net/tag/hindistan/" >Hindistan, turizmmarket.net/tag/ispanya/" >İspanya, turizmmarket.net/tag/italya/" >İtalya, turizmmarket.net/tag/kuveyt/" >Kuveyt, turizmmarket.net/tag/lubnan/" >Lübnan, turizmmarket.net/tag/makedonya/" >Makedonya, turizmmarket.net/tag/portekiz/" >Portekiz, turizmmarket.net/tag/su/" >Suudi Arabistan, turizmmarket.net/tag/tayland/" >Tayland, Ürdün ve Yunanistan’dan firmalar da turizmmarket.net/tag/emitt/" >EMITT’e yoğun ilgi gösteriyor ve programa başvuruda bulunuyor. Öte yandan fuar satışları da son hız devam ediyor. turizmmarket.net/tag/emitt/" >EMITT, sadece Türk turizm sektörünün değil, dünya turizm sektörünün de en büyük buluşma noktalarından birisi. Fuar, turizm sektörü profesyonellerinin bir araya geldikleri ticari bir platform olmasının yanı sıra tatil tutkunları için de önemli bir adres…” dedi.

Her yıl dünyanın ve Türkiye’nin farklı bölgelerinden, turizm profesyonellerini, turizm belde ve kuruluşlarını, ziyaretçilerle buluşturan turizmmarket.net/tag/emitt/" >EMITT, bu yıl da 26 – 29 Ocak 2017’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

EUF – E ULUSLARARASı FUARCıLıK VE ITE TURKEY HAKKıNDA
turizmmarket.net/tag/ite-turkey/" >ITE Turkey’nin bünyesinde yer alan EUF – E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş., ambalaj, enerji, iş makinaları, gıda, mobilya, kırtasiye, promosyon, su ve atıksu arıtma, turizm, raylı sistemler ve lojistik sektörlerinde 1999 yılından fuarlar düzenlemektedir. Uluslararası fuarcılık şirketi ITE Group Plc.’nin küresel bilgi ağı, tecrübesi ve global işbirliklerinin de desteğiyle turizmmarket.net/tag/euf-a-s/" >EUF A.Ş.; turizmmarket.net/tag/ankomak/" >ANKOMAK (Uluslararası turizmmarket.net/tag/is-makineleri/" >İş Makineleri, Yapı Elemanları ve turizmmarket.net/tag/insaat-teknolojileri/" >İnşaat Teknolojileri Fuarı, turizmmarket.net/tag/ipack-turkey/" >IPACK TURKEY (Uluslararası turizmmarket.net/tag/ambalaj/" >Ambalaj, turizmmarket.net/tag/paketleme/" >Paketleme ve turizmmarket.net/tag/gida/" >Gıda İşleme Sistemleri Fuarı), turizmmarket.net/tag/iwe-istanbul-water-expo/" >IWE ISTANBUL WATER EXPO (Istanbul turizmmarket.net/tag/su/" >Su ve turizmmarket.net/tag/atiksu-aritma/" >Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferans, turizmmarket.net/tag/emitt/" >EMITT ( turizmmarket.net/tag/dogu-akdeniz/" >Doğu Akdeniz Seyahat ve Turizm Fuarı), EURASIA RAIL ( Uluslararası Demiryolu, turizmmarket.net/tag/hafif-rayli-sistemler/" >Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı), turizmmarket.net/tag/global-oil/" >GLOBAL OIL & turizmmarket.net/tag/gas-turkey/" >GAS TURKEY (Türkiye Uluslararası Petrol & turizmmarket.net/tag/gaz/" >Gaz Konferansı) ve WORLDFOOD ISTANBUL’u (Uluslararası turizmmarket.net/tag/gida/" >Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı) gerçekleştirmektedir.

ITE TURKEY HAKKıNDA
turizmmarket.net/tag/ite-turkey/" >ITE Turkey, uluslararası fuarcılık şirketi ITE Group’un Türkiye ofisidir. Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuar organizasyonları düzenleyen turizmmarket.net/tag/ite-turkey/" >ITE Turkey, YEM Fuarcılık, EUF – E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri, Ekin Fuar, Platform Uluslararası Fuarcılık ve TF Fuarcılık şirketlerinden oluşmaktadır.

Yapı, turizm, kozmetik, gıda, moda, enerji, ambalaj, iş ve inşaat makineleri, raylı sistemler ve lojistik sektörlerinde Türkiye’nin lider fuarlarını düzenleyen turizmmarket.net/tag/ite-turkey/" >ITE Turkey gücünü, Türkiye ve bölgedeki deneyiminin yanı sıra grup şirketleri arasında yer aldığı ITE Group’un küresel ağından alıyor. 20 ülkede 32 ofisi, 1.000’i aşkın deneyimli personeliyle dünya çapında yılda 240’ı aşkın fuar ve konferans düzenleyen ITE Group Plc.’nin Türkiye ofisi olan turizmmarket.net/tag/ite-turkey/" >ITE Turkey, fuarcılık sektöründeki güçlü küresel ağını, içinde yer aldığı her bir sektöre aktararak, düzenlediği fuarlarda yeni iş, işbirliği ve satınalma fırsatları yaratıyor, bu sektörlerin gelişmesine katkıda bulunuyor.

Save

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.