Skal Marmara’nın yemeğinde ‘Apple’ konuşuldu

0
68
+100%-

İSTANBUL- Skal Marmara’nın Sheraton Ataşehir İstanbul Oteli’nde düzenlenen yemeğinde dünyanın teknoloji devi “Apple” konuşuldu. ABD’de Apple’nın düzenlediği toplantıya katılan 70 ülkeden 500 yazılımcı genç arasında yer alan Bahçeşehir Üniversitesi öğrencisi Emirhan Erdoğan, San Francisco’daki anılarını heyecan içinde anlattı. Toplanüıya katılan 18 yaş altı 350 öğrenci arasında 9 yaşında bile bilgisayar yazılımcısı öğrencinin bulunduğunu belirten Emirhan Erdoğan “o öğrenci 9 yaşında bir Hintliydi” diyerek herkesi şaşırttı.

skal-marmara-3.20160923223502.jpg

MURAT YUMAK: TURİZM İYİ YÖNETİLMİYOR
Skal Marmara Başkanı Murat Yumak, Türk turizminin sıkıntılı bir dönemde olduğunu ve otellerin zorluklar içinde yaşamaya çalıştıklarını söyledi. “Turizmi doğru yönetemiyoruz” diyen Murat Yumak, bölge turizmine destek vermek için Skal marmara olarak yeni projeler hazırladıklarını anlattı. Murat Yumak, Türkiye’nin yetenekli gençmere ihtiyacı olduğunu ve önlerinin açılması gerektiğini belirterek başarıları nedeniyle Emirhan Erdoğan’a teşekkür etti.

skal-marmara-4.20160923223520.jpg

SONER METIN: KÖTÜMSER DEĞILIM
Sheraton Ataşehir İstanbul Oteli Genel Müdürü Soner Metin turizmde zor bir dönemden geçildiğini belirterek “Ancak bütün bu duruma rağmen kötümser değilim. Ataşehir’in 2018 yılına kadar finans merkezi olarak hazırlanması ümidimizi artırıyor” dedi.
Soner Metin, Starwood otelciliğin Marriott otelcilik bünyesine geçtiğini belirterek, Sheraton olarak dünyanın en büyük otelcilik zincirinde yer aldıklarını söyledi.

somer-ozkok.20160923223538.jpg

SOMER ÖZKÖK: ASYA YAKASI DOĞRU ANLATILMALI
Skal International Şeref Üyesi Somer Özkök ise İstanbul’un yakında üç bölgeye ayrılacağı hakkında duyumlar aldıklarını belirterek “Bugünden itibaren çalışmalara başlanarak, Asya yakasının düzenli bir bölge olduğu turizm adına anlatılmalıdır”dedi.

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.