Skal İstanbul, Cumhuriyet Bayramı’nı 10’cu yıl marşıyla kutladı

0
145
+100%-

ÖZKAN ALTINTAŞ – TÜRKİYE TURİZM

İSTANBUL- Skal International İstanbul Kulübü tarafından Demirören İstiklal Palas Hotel’de “kırmızı-beyaz” kıyafetlerle kutlanan Cumhuriyet Bayramı gecesinde İstiklal Caddesi 10’unci yıl marşıyla çınladı. Geceye konuklar, Türk bayrağını simgeleyen kırmızı ve beyaz renkte kıyafetler ya da aksesuarlarla katıldı.

skal-istanbul-istiklal9

Geleneksel Skal toast’un da yapılmasından sonra barkovizyonda Atatürk fotoğrafları gösterilirken konuklar, Türk bayraklarını salladılar ve DJ Emin Ertuğrul’un eşliğinde coşku içinde 10. Yıl Marşı’nı söylediler.

skal-istanbul-istiklal11

BAYRAKLAR SALLANDI

Skal International İstanbul Başkanı Bahar Birinci pistte elinde kocaman Türk bayrağı ile dolaştı. Salonda bulunanlar ise dağıtılan Türk bayraklarını sallayarak Cumhuriyet Bayramı’nı doyasıya kutladılar
Skal İstanbul Yönetim Kurulu üyeleri Ata Eremsoy, Ayşe Önen, Elif Balcı Füsunoğlu, Can Arınel, Selma Tatar’da sahnede yer aldı.

skal-istanbul-istiklal18

Kemer Country ve Demirören İstiklal Palas Hotel’in Genel Müdürü Blagoy Lergay’ın ev sahipliğinde düzenlenen gecede otelin mutfağından ikramlar yapıldı. Demirören İstiklal Palas Hotel’in Genel Müdürü Blagoy Lergay’a Boyut Yayınları’ndan “Kemal’in Türkiye’si” isimli kitap hediye edildi.

skal-istanbul-istiklal7

BAHAR BİRİNCİ: ATATÜRK’ÜN TÜRK MİLLETİNE ARMAĞANI

Bahar Birinci, “Atatürk’ün Türk milletine hediye ettiği en büyük eser olan Cumhuriyet’in kuruluşunun 93. yılına ulaşmanın sevincini sizlerle bu gecede paylaşmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Birlikte, her zaman mutlu ve coşkuyla kutlanacak nice Cumhuriyet Bayramları diliyorum. Ayrıca bu geceyi bizim için hazırlayan ve bizi misafir eden dostlarımız Demirören İstiklal Palas Genel Müdürü Blagoy Lerga’ya, Satış ve Pazarlama Direktörü Sinem Göksel’e ve Operasyon Direktörü Osman Zuhal’e de çok teşekkür ediyorum.” dedi.

skal-istanbul-istiklal14

Mutfak şefleri Haydar Canyurt, İbrahim Özkan, Hüseyin Ayaz ve mutfak ekibi lezzetli sunumlar yaptılar

skal-istanbul-istiklal16

Somer Özkök, “Cumhuriyet’i en güzel şekilde kutladık” dedi.

skal-istanbul-istiklal1

Ali İmdat Uçar, Banu Çiçek Kotaman ve Nuri Kalyoncu geceye katıldı

skal-istanbul-istiklal4skal-istanbul-istiklal8

Deniz Anapa, Leyla Taşkın, Tülin Ersöz

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.