Radisson Blu Conference & Airport Hotel’den sahil temizliği

0
147
+100%-

İSTANBUL- İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı’na, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın konumuyla 5 yıldızlı hizmet veren Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul düzenlediği ve destek verdiği sosyal sorumluluk projeleriyle farkındalık yaratıyor.
Düzenlenen aktiviteler kapsamında otelin sosyal sorumluluk takımı, otel çalışanlarıyla birlikte Florya Menekşe Sahili’nde plaj temizliği gerçekleştirdi.

radisson-sahil4Su tasarrufu ve su kaynaklarının korunması amacıyla kurumsal olarak yürütülen Blu Planet projesi ile misafirlere katlanabilir su şişesi hediye edildi ve kahvaltıda projeye özel bir büfe sunuldu. Bu aktivite ile birlikte otelin genel müdürü ve departman müdürleri susuz tıraş olarak su tasarrufu konusuna dikkatleri çekti.

radisson-sahil5Otelin düzenlediği bir başka etkinlik ise kıyafet bağışı kampanyası oldu. Kampanya süresince otelde toplanan kıyafetler ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
Geçtiğimiz ay, düzenlediği Meme Kanseri Semineri ve misafirler için özel olarak hazırlanan “Pembe Oda” konseptli odası ile Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul meme kanseri farkındalığının yaratılması ve erken teşhisin önemini vurguladı.

radisson-sahil2Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul, uluslararası Carlson Rezidor Hotel Group’ a bağlı olup, grubun Radisson Blu markası altında yer almaktadır. Otel binası, 1995 yılında inşa edilmiş, 1999 yılında Carlson RezidorHotel Group ve Bilgili Holding’in yaptığı işbirliği ile hizmete girmiştir. İstanbul Atatürk Havalimanı’ na 2 km mesafede olan otel, 326 oda ve 20 toplantı salonu ile hizmet vermektedir.

radisson-sahil1
radisson-sahil7

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.