Paris Boat Show 2016 Fuarı için geri sayım başladı

0
112
+100%-

KAAN KARAELMAS
İSTANBUL / PARİS – Dünyanın büyük denizcilik fuarlarından bir olarak kabul edilen Paris Boat Show Fuarı 3-11 Aralık tarihleri arasında 2016 yılının son denizcilik fuarı olarak 56.ncı kez denizcilere kapılarını açıyor.
Paris Expo Porte de Versailles Sergi Sarayı’nda düzenlenecek fuarın resmi sponsorluğunu JEEP firması yapıyor. Toplam 6 holde yelkenli ve motor yat tekneler ile deniz ve denizcilikle ilgili aksesuar markaları da fuarda yerlerini alacak. Ayrıca bu yıl ilk olarak 10 Aralık tarihinde Paris’te balık tutma yarışması etkinliği yapılacak

Paris Boat Show’da 10 Aralık tarihinde Paris’te balık tutma yarışması etkinliği yapılacak

100 METREKAREYE YAKıN STAT KIRALANDı
Fuarın Türkiye organizasyonu İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şube Başkanlığı ile İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Bodrum Şubesi tarafından gerçekleştiriliyor. Fuara katılım kayıtları 30 Eylül’e kadar devam ediyor. Başvuru formlarını doldurarak İMEAK DTO Antalya Şubesi’ne ulaştıracak firmalar, Türkiye standında yer sahibi olabilecek. Fuarda Türkiye’den katılacak firma ve şirketlerin kullanımı için 100 metrekareye yakın stat kiralandı.
Türkiye standında marinalar, charter şirketleri ile turizm ağırlıklı bir katılım olacağı bildirildi. Ayrıca sualtı ve su üstü sporları derneklerinin yanı sıra oda temsilcikleri ve bakanlık temsilcikleri fuarda yerlerini alacaklar

Paris Boat Show fuarı 3-11 Aralık tarihleri arasında 2016 yılının son denizcilik fuarı olarak 56.ncı kez denizcilere kapılarını açıyor.

ORGANIZASYONU BODRUM ŞUBESI YAPıYOR
Fuarın hazırlığını İMEAK DTO Bodrum Şubesi’nin gerçekleştirdiğini belirten İMEAK DTO Antalya Şube Başkanı Bekir İnanç Kendiroğlu, “Antalya olarak Paris Boat Show 2016’da yerimizi alacağız. Organizasyonu Bodrum’daki arkadaşlarımız yapıyor. 30 Eylül’e kadar katılımcı kayıtları yapılacak. Ardından 21-29 Ocak 2017 tarihleri arasında Düsseldorf’ta gerçekleştirilecek Boat-Show için katılımcıları belirleyeceğiz” dedi.

MEAK DTO Antalya Şube Başkanı Bekir İnanç Kendiroğlu: Paris ve Düsseldorf fuarları sualtı ve su üstü sporları için önemlidir

MEGA YATLAR GÖRÜCÜYE ÇIKACAK
Paris ve Düsseldorf fuarlarının sualtı ve su üstü sporları için önemli olduğunu vurgulayan Kendiroğlu, “Her iki fuarda da turizm ağırlıklı katılım yapıyoruz. Sualtı ve su üstü sporları derneklerinin yanı sıra oda temsilcilikleri ve bakanlık temsilcilikleri fuarda yerlerini alacak. Aynı zamanda mega yatların da görücüye çıkacağı fuarlarda deniz ve denizcilik ile ilgili her ayrıntı sergilenecek. Paris fuarı başta olmak üzere Düsseldorf fuarına Antalyalı denizciler olarak çıkarma yapacağız” diye konuştu.

– See more at: http://www.turkiyeturizm.com/news_detail.php?id=52059#sthash.kBCIfXoE.dpuf

Save

Save

Save

Save

Save

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.