MSC Magnifica gemisi ile 119 günde 32 ülkeye dünya seyahati

0
149
+100%-

CENOVA- MSC Cruises’in MSC Magnifica gemisi ile 119 günlük bir dünya seyahati ile 6 kıtada toplam 32 ülke, 49 liman ziyaret edilecek. Dünya turunun bedeli ise, kişi başı liman vergileri dahil 12,500 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

MSC Cruises’in MSC Magnifica gemisi ile 119 günlük bir dünya seyahati

İtalya’nın Cenova şehrinden 05 Ocak 2019’da yola çıkacak olan MSC Magnifica gemisi ile yapılacak dünya seyahati az beğenen, bir seyahatten daha fazlasını talep eden, sıra dışı seyahatleri seven gezginler için ideal bir seçenek olarak sunuluyor.

MSC Cruises CEO’su Gianni Onorato: MSC Cruises, misafirleriden aldığı geri bildirimler ve öneriler sonucu, dünya gezisini yapmaya karar verdik

HAYALLERİ GEREKLEŞTİRİYORUZ
MSC Cruises CEO’su Gianni Onorato “MSC Cruises, misafirleriden aldığı geri bildirimler ve öneriler sonucu, dünya gezisini yapmaya karar verdi. Misafİrlerimizin hayali konforlu, rahat ve güvenilir bir ortamda birbirinden güzel yerler gezerek dünyayı dolaşma düşünceleriydi” dedi.
Gianni Onorato. cruise pazarında hiç yapılmayan bu programı, misafirlere sunduklarını belirterek gezinin özelliklerini şöyle anlattı:

MSC Cruises ile dünya çevresinde toplam 49 destinasyon geziliyor.

Egzotik ve keşfedilmemiş destinasyonlar:
Tonga’nın sıcak iklimi ile takımadalarından, Bora Bora’nın tertemiz bakir sularından, Cartagena’nın büyüleyici kültürüne ve Ürdün’ün Akabe şehrindeki vahalara kadar MSC Cruises ile dünya çevresinde toplam 49 destinasyon geziliyor. MSC Cruises dünya turunda, Yeni Zelanda, Fiji ve Maldivler’i keşfetmek için fırsatlar sunulurken, Karayipler gibi nefes kesici bir coğrafyada, birbirinden güzel 9 liman ziyaret edilecek.

Misafirleri, kendi seçecekleri 15 adet çevre gezisi de MSC Cruises’ın hediyesi olacak.

Seçkin ve benzeri görülmemiş çevre gezileri:
Sri Lanka’nın Pinnawela kasabasında fillere binme imkanı, Fransız Polinezya’sının en güzel adalarından Moorea lagünlerinde şnorkel keyfi sunuluyor. James Bond’un filmi ile özdeşleşmiş Phang Nga Bay ulusal parkına da çevre gezisi yapılıyor. Misafirleri, kendi seçecekleri 15 adet çevre gezisi de MSC Cruises’ın hediyesi olacak.

Cruise endüstrisi ortalamasının üzerinde, limanlarda ortalama 13 saat kalacak şekilde zaman ayırılıyor.

Gerçek keşifler:
Cruise endüstrisi ortalamasının üzerinde, limanlarda ortalama 13 saat kalacak şekilde zaman ayırılıyor. Böylelikle misafirlere limanlarda daha fazla keşif yapma imkanı sunuluyor.

Gemiye evcil hayvan Kabul ediiyor. Hizmetler kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak kadar çoğaltılıyor

İlgi çekici destinasyonlarda uzun süre konaklama:
Çevre gezisi yapılabilecek, keşfedilecek yerlerde kalınıyor. Polinezya’da dört gün, Hawaii’de ve Los Angeles’ta üç gün gibi uzun konaklama sunuluyor.

Gemide kaliteli seyir:
Gemiye evcil hayvan Kabul ediiyor. Hizmetler kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak kadar çoğaltılıyor. Küçk detaylara verilen önem ile seyahatin unutulmaması hedefleniyor.

MSC Magnifica’da denizle iç içe seyahat ediliyonr. Balkonlu kabinler, yüksek kaliteli servis, dört restoran ve 11 barda tüm lezzetlere ulaşılıyor.

MSC Magnifica’da eğlence bitmiyor. Casino, panoramik manzaralı disko, puro salonu ve 4 boyutlu sinema gibi alanlarda bir koç aktivite bulunuyor. Broadway tarzı animasyon gösterieri eğencenin keyfini artırıyor.
MSC Magnifica’nın ödüllü MSC Aurea Spa’sında Bali masajları, ultramodern güzellik bakım hizmetleri, sauna, Türk Hamamı ve Talasso Terapi odası yer alıyor.

http://www.turkiyeturizm.com/ sitesinden 24.11.2016 tarihinde yazdırılmıştır.

Save

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.