Mard Inn Otel’in açılışında Mardin buluştu

0
63
+100%-

İSTANBUL- Esenyurt’ta açılan Mard Inn Otel adını Mardin’den, kafesi Lochka’nın adını Arnavutça’dan alıyor. Açılışı ise eski bakan ile belediye başkanı yaptı.

Mardinli iş adamı Av.Zeki Sadunoğlu‘nun Esenyurt’taki Mard Inn otelini İçişleri eski bakanı okul arkadaşı Murat Başesgioğlu yaptı. Otel Beylikdüzü eski Belediye başkanı Vehbi Orakçı ve çok sayıda protokol üyesinin katılarak birlikte kestiği kurdela ile açıldı.

ARNAVUTÇA İSİMLİ KAFE
Otel adını sahibinin doğum yeri olan Mardin’den alıyor. Ama zekice bir Inn eklemesi ile Mard Inn olan isim zeka ürünü olarak kabul edildi.
Mard Inn oteli ve Cafe’sinin mimari yapısında insanı ferahlatan bir tasarımı bulunuyor. Cafe’nin ismi olan Lochka’nında Arnavutça’da “Canımın” için demek olduğu belirtildi.

EN IYI LOKASYONDAYIZ
Otelin sahibi Av.Zeki Sadunoğlu “Otelde yurt içi ve yurt dışı misafirlerimize kaliteli ve nezih hizmeti kendi evlerindeki güzellik ile sunuyoruz. Fiyat politikamız oldukça makuldür. TÜYAP fuar merkezine çok yakın bir lokayondayız. Atatürk Havalimanından otela ise 5-6 dakikalık uzaktayız. Hizmet anlayışımızı yurt içi ve yurt dışı konuklarımıza göre belirledik” dedi.

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.