Mandarin Oriental, Bodrum “Dünyanın En İyileri” nde

0
87
+100%-

BODRUM- Mandarin Oriental, Bodrum, dünyanın en prestijli seyahat ve yaşam stili dergisi dergisi Condé Nast Traveller’ın okurlarının seçimiyle belirlenen 2016 Condé Nast Traveller Okuyucu Ödülleri’nde; Avrupa, Türkiye ve Rusya’nın en iyi otelleri listesinde dokuzuncu sırada yer alarak Türkiye’den seçilen tek otel oldu. Bu ödülle Mandari n Oriental, Bodrum’un efsane hizmetleri bir kez daha uluslararası düzeyde tescil edildi.

mandarin-bodrum1-
Tüm dünyada özellikle sıkça seyahat edenlerin yakından takip ettiği Condé Nast Traveller dergisi, 1988 yılından itibaren okurları aracılığıyla, ülkeler, şehirler, havayolu şirketleri, seyahat ve gemi acenteleri ve oteller kategorilerindeki en iyileri belirliyor. 300.000’in üzerinde okurun yorumları ve puanlamaları ile yapılan anketler sonucunda ödüle layık görülenler derginin özel sayısında anons ediliyor.
Mandarin Oriental, Bodrum, 2014 yılında hizmete açıldığı günden bu yana, dünya otelcilik sektörünün en prestijli ödüllerine layık görüldü. 2014 yılında; Fodor’s Travel 2014’ün “En İyi 20 Otelinden Biri”, Gallivanter’s Guide 2014 “Editör’ün Seçimi” ödülünü aldı ve Tatler Travel Guide “101 Best Hotels” listesinde “Plaj düşkünleri için listelenen oteller arasında” gösterildi. 2015 yılında, Conde Nast Traveler “2015’te Nerede Konaklamalı – Geçen senenin En İyi Yeni Otelleri”, The Independent “2015 Plaj Tatilleri için tavsiye edilen oteller”, Fodor’s Travel “2015 için Dünya’nın En İyi Balayı Destinasyonları”, Telegraph Travel “İlk 10 En İyi Aile Dostu Deniz Oteli”, Departures.com “2015’in Yeni Plaj Otelleri”, Gallivanter’s Guide “Olağanüstü Derecelemesine Sahip Oteller” gibi önemli listelerde yer aldı. Ayrıca Tatler Spa Guide 2015’te “Yetişkin Ağırlama’da Spa ile En İyi Oteller” arasında gösterildi ve “İhtiras Uyandıran Otel” ödülüne layık görüldü.

mandarin-bodrum-2
Mandarin Oriental, Bodrum, bu yılın başında European Hotel Design Awards 2015’te Architecture – New Build (Mimari – Yeni Yapı) ve Interior Design – Spa&Wellness’in (İç Tasarım – Spa & Wellness) yanı sıra son olarak World Luxury Spa Awards’un “Destination Spa-Turkey” ödülünü aldı.

Mandarin Oriental, Bodrum Hakkında
Bodrum Göltürkbükü Cennet Koyu’nda, 600 dönümlük alanda konumlanan Mandarin Oriental, Bodrum, misafirlerine Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasını sunuyor. Zeytin ağaçları ve çam ormanlarıyla çevrelenmiş, tamamı güneşlenme alanı, teras veya balkonlara sahip, çoğunda özel bahçe veya sonsuzluk havuzu bulunan 129 misafir odasıyla resort otel, Bodrum Yarımadası’nın en geniş metrekareli konaklama alanına sahiptir. Mandarin Oriental, Bodrum yenilikçi ve farklı damak tatlarına hitap ederek, seçkin lezzetler sunan 9 restoran ve barı ile beğeni kazanmaktadır. Resort’ta, Mandarin Oriental Hotel Group’un ödüllü spa konseptleri ve imza terapileri ile sağlıklı yaşam programları sunan, 2.700 metrekare alana sahip bir spa merkezi de yer almaktadır. Mandarin Oriental, Bodrum, iki plajı ve etkinlik alanlarıyla seyahat tutkunlarına sofistike ve dingin bir atmosfer sağlamaktadır.

Mandarin Oriental Hotel Group Hakkında
Mandarin Oriental Hotel Group, lüks otelleri, tatil köyleri ve rezidanslarından bazılarının sahibi ve işletmecisi olarak ödül almış bir firmadır. Uzak Doğu kökenli tanınmış ve saygın bir otelden dünyaca ünlü bir markaya dönüşen Grup, yapım aşamasında veya işletilmekte olan, yaklaşık 11 bin odaya sahip 45 oteli ile 24 ülkede hizmet vermektedir. Asya’da 21, Amerika’da 9, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde 15 oteli bulunmaktadır. Ayrıca Grup otellerine bağlı 15 adet rezidansı yönetmektedir.

Save

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.