Hilton Istanbul Tuzla’da“Sirtaki” ile yaza merhaba

0
94
+100%-
 ÖZKAN ALTINTAŞ- TÜRKİYE TURİZM

İSTANBUL-DoubleTree by Hilton Istanbul Tuzla’nın düzenlediği “Yaza Merhaba’ partisine katılan konuklar gibi Yunan müziğinin ritmik müziği eşliğinde geç saatlere sirtaki, rembetiko yaparak tabak kırarak çılgınca eğlendiler.

Tuzla bölgesinde bulunan tersanelerin yöneticileri. Seyahat acenteleri ve otelin birlikte çalıştığı kurumların temsilcilerinin katıldığı Yaza Merhaba partisi dans hocasının eşiyle yaptığı gösteriden sonra konukları sahneye alarak yaptığı Sirtaki eğitimi ile renklendi.

hilton-tuzla--002.jpg

hilton-tuzla--006.jpgDoubleTree by Hilton Istanbul Tuzla Oteli Genel Müdürü Barış Kahraman, Yiyecek ve İçecek Müdürü Ahmet Lüle, Mutfak Şefi Erdinç Bayramoğlu’nun ev sahipliğinde  muhteşem bir gece yaşandı,

hilton-tuzla--007.jpg

hilton-tuzla--009.jpg

hilton-tuzla--003.jpg

hilton-tuzla--004.jpg

hilton-tuzla--008.jpghilton-tuzla-.jpgÇAMLAR ALTINDA SİRTAKİ
İstanbul’un tarihi İçmeler Kaplıcası’nın bulunduğu otelin çam ağaçlarıyla kaplı bahçesinde eğlenceli bir gece düzenlendi.

hilton-istanbul-tuzladasirtaki.jpghilton-tuzla--001.jpgSİRTAKİ ÖĞRENME ZAMANI
Sahne alan orkestranın söylediği Yunanca ve Türkçe popüler şarkılar eşliğinde serin havaya rağmen konuklar eğlenmeyi tercih ettiler.

hilton-tuzla-tabak--002.jpgGeleneksel tabak kırma sonrası konuklar pistten inmediler.

hilton-tuzla--005.jpgDoubleTree by Hilton Istanbul Tuzla’nın mutfağının hazırladığı Yunan mutfağı mezelerini tadan konuklar daha sonra sahne alan dans hocası eşliğinde sirtaki öğrendiler.

Kaynak: Hilton Istanbul Tuzla’da“Sirtaki” ile yaza merhaba

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.