Rotana ve Adım Adım Platformu maratonunda buluştu

0
85
Tider toplantısı
+100%-

İSTANBUL- Burgu & Tango Arjaan by Rotana Tider ve Adım Adım Platformu’nun birlikte düzenlendiği “İyilik Peşinde Koş” maratonuna destek veriyor.

TİDER ve Adım Adım Koşucuları “İyilik Peşinde Koş” Maratonu İçin Burgu & Tango Arjaan by Rotana’nın Sponsorluğunda Buluştu..

Kurduğu Destek Market ile binlerce ailenin temel ihtiyaçlara ulaşmasına yardımcı olan sivil toplum kuruluşu TİDER, yeni marketlere kaynak sağlamak için gönüllü koşucular ile İstanbul Maratonu’na katılacak. TİDER koşucuları, maraton öncesi Burgu & Tango Arjaan by Rotana’nın sponsorluğundaki tanışma toplantısında bir araya geldi.

rotana4Dünyaca ünlü uluslararası otel markası Rotana Grubu’nun Türkiye’deki ilk oteli Burgu & Tango Arjaan by Rotana “İyilik Peşinde Koş” maratonuna destek veriyor. Yoksulluk ve israfla mücadele için kurduğu Destek Market ile binlerce aileye katkı sağlayan TİDER (Temel İhtiyaç Derneği), yeni marketler için 13 Kasım’da İstanbul Maratonu’na katılacak. Maraton öncesi Burgu & Tango Arjaan by Rotana’da bir araya gelen TİDER’in gönüllü koşucuları ve Adım Adım platformu üyeleri hem koşu öncesi Burgu & Tango Arjaan by Rotana’nın sponsorluğunda bir araya geldi , hem de dernek yetkilileri tarafından süreç hakkında bilgilendirildi.

rotana2TİDER’in 2015 yılında, Maltepe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı iş birliğiyle açtığı ilk Destek Market, bugüne kadar dört binden fazla aileye, bir milyon TL’nin üzerinde temel ihtiyaç maddesini israftan kurtararak ulaştırdı ve 50’ye yakın kişinin iş sahibi olmasına yardımcı oldu.

rotana1-Adım Adım – İyilik Peşinde Koş Platformu’nda yer alan TİDER, 13 Kasım’daki İstanbul Maratonu’nda kendisine eşlik edecek gönüllü koşucuların yaratacağı kaynak ile yeni Destek Marketler açmayı hedefliyor.
Marka olarak topluma ve doğaya fayda sağlayan sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerine hem öncülük eden, hem de gönülden destek veren Rotana Grubu, TİDER’e yoksulluk, işsizlik ve israfla mücadelesinde destek veriyor.

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.