Burgu Arjaan by Rotana “Türkiye’nin Lider Servis Apart Oteli” seçildi

0
145
+100%-

İSTANBUL- Burgu Arjaan by Rotana 2016 Dünya Seyahat Ödülleri’nde beş yıldız kategorisinde “Türkiye’nin Lider Servis Apart Oteli” seçildi. Anadolu Yakası’nın en prestijli otelleri arasında yer alan ve uluslararası otel markası Rotana Grubu’nun Türkiye’deki ilk oteli olan Burgu Arjaan by Rotana, turizm ve seyahat ödülleri alanında dünyada otorite olarak kabul gören World Travel Awards (Dünya Seyahat Ödülleri) tarafından beş yıldız kategorisinde “Türkiye’nin Lider Servis Apart Oteli” ödülüne layık görüldü.
Açılışının üzerinden henüz bir yıl geçmiş olmasına rağmen, 2016 Dünya Seyahat Ödülleri’nde beş yıldız kategorisinde “Türkiye’nin Lider Servis Apart Oteli” ödülünü almaya hak kazanan Burgu Arjaan by Rotana, iki burgu kuleden oluşan ikonik dizaynı, sunduğu kusursuz hizmetler ve ayrıcalıklı servis anlayışı ile misafirlerine değerli deneyimler yaşatıyor.

Bu sene 23. düzenlenen ve dünyanın turizm oskarları olarak kabul edilen World Travel Awards 2016’da Burgu Arjaan by Rotana aynı kategoride yarışan beş önemli rakibini geride bırakarak “Türkiye’nin Lider Servis Apart Oteli” ödülünün sahibi oldu.
Modern ve stil sahibi dizaynıyla öne çıkan Burgu Arjaan by Rotana’nın bütün odalarında bilinen otel odası hizmetlerinin yanı sıra, mutfak alanı, ocak ve mikrodalga fırın, mutfak ekipmanları, çamarşır yıkama ve kurutma makinesi, ütü ve ütü masası gibi özellikle uzun dönemli konaklamalarda, misafirlere kolaylık sağlayacak ve ev düzenini aratmayacak tüm imkanlar sunuluyor. Otelde ayrıca Türk ve dünya mutfaklarının en güzel örneklerini ödüllü aşçıların yorumlarıyla sunan Elements All Day Dining Restaurant, sıcak ve keyifli ortamıyla günün her saati çay ve kahve eşliğinde atıştırma kaçamakları yapabileceğiniz B&T Café-Deli, gecenin geç vakitlerine kadar canlı performanslar eşliğinde keyifli zaman geçirebileceğiniz Elements Bar ve spor yapmayı sevenler için en son teknoloji kardiyo ve fitness ekipmanları, açık ve kapalı havuz, sauna, buhar odası ve kişiye özel egzersiz hizmetleri sunan sağlık merkezi Bodylines Fitness & Wellness mevcut.
Beş toplantı salonu ve bir büyük balo salonuna sahip Burgu Arjaan by Rotana daima hatırda kalacak özel düğünlere ve verimli toplantılara da açıldığı günden bu yana ev sahipliği yapıyor.
Orta Doğu, Afrika, Güney Asya ve Doğu Avrupa’daki kararlı büyüme planı ile dünyada işlettiği otel sayısını yakın zamanda 100’ün üzerine taşımayı hedefleyen Rotana markasının Türkiye’deki ilk oteli olan Burgu Arjaan by Rotana markanın ‘Değerli Anlar’ mottosu ile misafirlerine yıllardır yaşattığı değerli deneyimleri İstanbul’da da sürdürmeye devam ediyor.Rotana3

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.