Bentour Reisen Alman seyahat acentelerini Antalya’da topluyor

0
209
Bentour Reisen Alman seyahat acentelerini Antalya’da toplama kararı aldı.
+100%-

ERDAL ALTUNTAŞ
HAMBURG – “Türkiye güvenli değil” gerekçesiyle Alman Seyahat Acentalar Birliği -DRV’nin kongre iptaline karşı Bentour Reisen sessiz kalmadı ve Alman seyahat acentelerini Antalya’da toplama kararı aldı.

DRV ve Schmetterling isimli seyahat acenteleri zinciri 27 – 29 Ekim tarihlerinde Kuşadasında planlanan kongrenin yerini Almanya olarak değiştirmişti.

BENTOUR’U ANTALYA OTELLERI DESTEKLIYOR

Böylece Bentour yaklaşık 800 kişilik katılımcısıyla diğer organizasyonların Türkiye’de yapamadığı toplantıları gerçekleştiriyor. Bentour Reisen adına açıklama yapan Ufuk Erbinel, “Bu güzel organizasyonu Regnum Carya Otel, Sun Express Ana Sponsor olarak ve Alba Hotels, ASKA Hotels, Baia Lara, Barut Hotels, Dephin Hotels, Gloria Hotels, IC Hotels, Kaya Hotels, Mardan Palace, Paloma Hotels, Papillon Hotels, Rixos Hotels, Side Star Hotels, Spice Hotels, Stone Group, Sunis Hotels, Susesi oteli, Villa Side Hotels, Von Resort Hotels ve World of Wonder otel grubu da ara sponsor olarak destekliyor” dedi.

“COMEDY NIGHT GALA” GECESINDE SÜRPRİZLER

Antalya Belek Regnum Carya Oteli’nde Aralık 2016 akşamı gerçekleşecek olan “Comedy Night Gala” gecesinde misafirleri çeşitli sürprizler bekliyor. Erbinel “Almanya’nın ünlü komedyenleri Bodo Bach ve Fatih Çevikkollu sahne alacak. Bentour Reisen katılımcılara 2017 programını sunacak. Ayrıca 2016 yılında başarılı çalışmalar yapan Türkiye, İspanya, Portekiz ve Yunanistan’da bulunan 68 adet “BenSwissClub” otel üyelerine bröveleri verilecektir” dedi.

BAKAN AVCI KATILIYOR

Etkinliğe Kültür ve Turizim Bakanı Nabi Avcı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, DRV Başkanı Norbert Fiebig, Sun Express Genel Müdür Yardımcısı Peter Glade, Almanya BWGV Federasyon Başkanı Otto Leibfritz gibi isimlerin katılacağı belirtildi. Ayrıca Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun da katılmasının beklendiği bildirildi.

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.