Ayıyla banyo aslanla yemek

0
71
+100%-

>Avustralya’nın Canberra kentinde bir otel sunduğu sıradışı konsept ile müşterilerini konuk ediyor. Otel lokantasındaki aslan ve odadaki küvete bakan ayı müşterilere ilginç bir deneyim yaşatıyor.

VAHŞİ DOĞAYLA İÇ İÇE OTEL KEYFİ

Geçtiğimiz yıl Avustralya’nın Canberra kentinde açılan Jamala Wildlife Oteli, açıldığı günden beri ziyaretçi akınına uğruyor. Otel yöneticileri rezervasyon patlamasının yaşandığını ifade ediyor. Bu oteli diğerlerinden ayıran ise oldukça sıradışı olan konsepti. Çünkü bu otel bir hayvanat bahçesinin içine kurulu ve adeta yaban hayatını odanıza taşıyor. İçinde zürafa, ayı, aslan ve köpekbalıklarının bulunduğu Jamala Wildlife Oteli’nde hayvanlar müşterilerin otel içinde geçirdiği her vaktin bir parçası oluyor.

İLK SORU: ‘CAMLAR SAĞLAM MI?’ 

Otel lokantasında cam kafeste tutulan aslanlar; otel odasındaki küvete bakan ayılar ve yavruları macaraperest ve hayvansever müşterilere ilginç bir deneyim yaşatıyor. Bazı odalarda köpekbalığı tankı bulunurken, üst kattaki odalarda balkonunuza kafasını uzatan zürafayı ellerinizle besliyorsunuz. Otele gelenlerin ilk sorduğu soru ise “Bu camlar güvenli mi” oluyor. 18 lüks odası bulunan bu otelde konaklamanın bedeli 300 dolar ile 1500 dolar arasında değişen fiyatlarla sunuluyor.

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.