12 saatlik uçuş sonrası beş yaş genç görünmenin sırrı nemlendirici

0
89
+100%-
İngiliz Havayolları hostesleri uçun uçuşlar sonra genç görünmek için bol su içiyorlar ve ciltlerinde nemlendirici kullanıyorlar

İSMAİL YILMAZ-TÜRKİYE TURİZM
LONDRA- 
İngiliz Havayolları, British Airways’in mürettebatı 12 saatlik uçuş sonrası beş yaş daha genç görünmenin ipuçlarını açıklarken “Uzun menzilli uçuşlarda özel makyaj yöntemleri ve malzemeleri kullanıyoruz. Ancak en önemli su içmek ve ciltte nemlendirici kullanmak” dediler.
Sağlıklı cilt ve sağlıklı sindirim için su bazlı ürünlerin faydasını gördüklerini belirten mürettebat “Yorgun görünüm yolcuyu karamsarlığa yöneltir. Bu nedenle her zaman dinamik ve sağlıklı görünmek için özel yöntemler uyguluyoruz” dediler.

British Airways’in mürettebatı nın kendilerini genç ve şık gönülümlü tutmak için uyguladıkları yöntemleri Theclub.ba.com sordu.

AIRBUS A320 EKIBINDEN CHLOE HARRISON:
‘Ben yüz yağı olmadan asla seyahat etmem. Kiri çözerek cildi temizler ve yüzünüzü kuru bırakmaz. Ben de ayrı bir temizleyici ve tonik paketi yok. Çünkü ben bunu seviyorum. Uçuş sonrası yüzde 100 dinamik ve dinç görünmenin bir kaç hilesi var. Sağlarımı düz tutan kuru şampuan harika sonuçlar veriyor. Hepimizin el bagajlarında birer tane bulunuyor. Kaş kalemi ise bir dakikada görüntümün düzelmesini sağlıyor. Çalışırken yüzüme su sıçrayabilir veya terleyebilirim. Yanaklarımızdan aşağı akan rimele karşı mmkün olduğu kadar az kullanmaya çalışıyorum. Parlak görünüm için canlı renkli ruj kullanıyorum. Kafamın derisinin sağlıklı olması için hindistan cevizi yağıni tercih ediyorum.Oda sıcaklığında katıdır. Bir vazelinle karıştırarak kullanılabilir.”

KABIN MEMURU JENNIFER ORMAN:
‘Yolculuk sonrası taze görünümlü olmamız gerekiyor. Benim sırrım ise ılık sudur. Bitkisel bir fincan çay hem için hem de yüzünüzü bununla temizleyin. Bu sindirim sisteminiz yanında cildiniz için harika bir ilaçtır. Yüz kremleri kiri çözerek cildi temizler ve yüzünüzü kuru bırakmaz, gergin olmasını sağlar. Bizler için sindirim sisteminin her zaman sağlıklı olması çalışma güücümüzün antmasıdır.
Uçakta sevdiğim bir şişe kokuyu yanımda taşırım. Uçuş sırasında bana moral verir. Uçun bir uçuş sonrası rahatlatıcı bir masaj tüm yorgunluğumu alır. Dolaşıma yardımcı olur va masların ağrılarını alır. Sonra bebek gibi bir uyku jetlag için birebirdir

KıDEMLI KABIN MEMURU GILLY KONFOR:
“En önemli olana kuru ve dunk cild ile mücadeledir. Bunun çözümü ise nemlendiricidir. Ben kan nemlendirici kullanıyorum. Uçak ışıkları altında güzel görünmeliyiz. Bu nerenle allık mecburidir. Gözaltı koyuluklarını gizlemek için kullanırım. Hindistan cevizi yağıda cilt için çok faydalıdır. Uzun kirpik maskarası, kirpiklerin kıvrılması beni mucize şekilde uyanık tutar.

AIRBUS A320 EKIBINDEN AOIFE DUGGAN,
‘Uzun bir uçuş sonunda taze görünmek için en iyi yol uçakta eski tip makyajı kaldırmaktır. Kabinin havası çok kurudur. Bu nedenle cildi nemli tutacat ürünler kullaılmalıdır. Bio-Oil’I mucize bir ürün olarak görüyorum. Kugöz ru cilt zedelenmelerinde göz kremi kullanılabilir. Her zaman uzun mesafe ucuyorum. Cildimi nemli tutmak için yüz spreyi taşıyorum ve çok su içiyorum. Bu adaoa pahalı bir deniz kremi kullanıyoram, ama cildimi korumak için ona ihtiyacım var.”

– See more at: http://turkiyeturizm.com/news_detail.php?id=50184#sthash.ktY4UdWD.dpuf

YORUM YOK

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.